Diagnoza osobowości - PERSO.IN

October 5, 2022 16:07 - Pozostałe usługi - Lublin
0.00 zł
Szczegóły ogłoszenia
Każdy z nas jest inny i ma inną osobowość. Różnimy się od siebie mocnymi stronami, predyspozycjami. Niektórzy z nas są opanowani, a inni bardziej ekspansywni. Niektórzy kochają kontakt z ludźmi, a inni lubują się w samotności. To, jakie cechy osobowości posiadasz, ma, wbrew pozorom, duże znaczenie , a ponadto wpływa na Twoje życie. Jeśli dobrze ją poznasz, możesz wybrać aktywność czy otoczenie, które naprawdę będą Cię satysfakcjonować i dodawać pewności siebie.

Skorzystaj z narzędzi diagnostycznych PERSO.IN i sprawdź, w jaki sposób poprawić swoją efektywność, rozwinąć zalety oraz nawiązywać wartościowe relacje z innymi. Do wyboru masz jeden z kilku atrakcyjnych wariantów.

Pierwszy z nich to Raport Osobisty. To ponad 40 stron, dzięki którym dowiesz się, jakie cechy posiadasz, jakie są Twoje mocne i słabe strony, w jakich sferach sprawdzisz się i poznasz 10 stylów funkcjonowania. Dostaniesz także dodatkowe wskazówki oraz link do Raportu Komunikacyjnego. Swoje wyniki masz okazję omówić z certyfikowanym trenerem.

Raport Komunikacyjny dostępny jest dla grup, które chcą przejść szkolenie z trenerem PERSO.IN.

Dostępne są także OnePagery, czyli jednostronicowe raporty dla zespołów i klientów indywidualnych. Zawierają one informacje o motywacji, preferowanych działaniach oraz, a także co jest istotne dla danej osoby i czego unikać w komunikacji z nią.

Jeśli zastanawiasz się, czy technika, o której tu mowa, jest wiarygodna, to musisz być świadom, że opracowana została w oparciu o tak zwany model Wielkiej Piątki, czyli naukowy sposób identyfikowania osobowości przez pryzmat pięciu zasadniczych obszarów. Model ten funkcjonuje już od ponad trzydziestu lat i posiada solidne podstawy teoretyczne, które znajdują praktyczne zastosowanie. Ponadto nasz test spełnia wszelkie standardy psychometryczne dla testów psychologicznych.
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.