Ta oferta jest już nieaktualna

Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii: Praca > Dam pracę

  Specjalist.ds. rekrutacji z j.ukr./j.ros. Gliwice

July 13, 2020 12:22 - Dam pracę - Gliwice
  • img
Szczegóły ogłoszenia

Miejsce pracy
śląskie, Polska
Kontakt a.gruszka@personnel-international.pl
tel: +48 32 441 91 26
Opis
Miejsce pracy: Gliwice
Zakres obowiązków:
przyjmowanie i realizacja zleceń rekrutacyjnych od bezpośredniego przełożonego,
tworzenie i zarządzanie bazą danych kandydatów,
działania marketingowe w celu pozyskania kandydatów do pracy,
przygotowywanie i nadzór nad dokumentacją personalną kandydatów i pracowników,
terminowe i kompletne sporządzanie dokumentacji osobowej i przekazywanie do Działu Personalnego firmy,
pozyskiwanie i bieżąca współpraca z klientami firmy w zakresie rekrutacji pracowników (pośrednicy, kierownicy, brygadziści, pracownicy obsługiwanych projektów),
rekrutacja i selekcja kandydatów do pracy,
planowanie strategii rekrutacyjnej m.in. cudzoziemców przy uwzględnieniu oczekiwań pracodawcy,
terminowe sporządzanie raportów, opinii itp.,
współpraca z urzędami i innymi instytucjami w ramach powierzonych zadań
efektywna współpraca z innymi działami firmy,
budowanie pozytywnych relacji ze współpracownikami i klientami pracodawcy,
dbanie o terminowość i rzetelność powierzonych zadań.
Wymagania:
Znajomość języka ukraińskiego lub j.rosyjskiego w stopniu bardzo dobrym
Dobra znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office
Umiejętność pracy w zespole, terminowość, dokładność
Komunikatywność i dobra organizacja pracy własnej
Mile widziane:
Doświadczenie na podobnym stanowisku
Znajomość przepisów prawa w zakresie zatrudniania cudzoziemców i prawa pracy
Znajomość języków obcych: j.angielski, j.niemiecki
Oferujemy:
Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
Atrakcyjne wynagrodzenie
Zdobycie wiedzy z zakresu zatrudniania cudzoziemców i prawa pracy
Pracę w międzynarodowym środowisku, szkolenia , spotkania integracyjne

Pragniemy poinformować, iż administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych jest Personnel International BPO Sp. z o.o., z siedzibą przy ul. Gliwickiej 35 w Tarnowskich Górach.
 Do aplikacji prosimy załączyć klauzulę następującej treści:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji aktualnej rekrutacji(zgodnie z  Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, zwanym dalej ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych (RODO)” .
Jednocześnie informujemy o możliwości dobrowolnego zamieszczenia poniższej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do przyszłych procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, zwanym dalej ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych (RODO). Zgoda jest dobrowolna ale obowiązkowa w przypadku chęci uczestniczenia w przyszłych procesach rekrutacyjnych.”
Ponadto, informujemy, że przysługuje Pani/Panu prawo żądania dostępu do danych osobowych dotyczących Pani/Pana osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie.
Certyfikat Agencji Zatrudnienia nr: 5703
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu