CZEGO SZUKASZ?

Wpisz czego szukasz i jakiej kategorii ogłoszeń to dotyczy

Sprawdź oferty biur nieruchomości z Knurowa i okolicy

Agroczos OGŁOSZENIE FIRMOWE

April 14, 2019 16:45 - Transport/Przeprowadzki - Choszczno

0.00 zł

  • img
Szczegóły ogłoszenia
Nasza marka Agroczos, Adres: Gorzowska 11,73-200 Choszczno, Telefon: 95 747 28 39, E-mail: biuro@agroczos.pl oferuje: Usługi agrotechniczne - Wykonujemy fachowe usługi rolnicze jak i zarządzamy obsługą gospodarstw rolniczych.Na wszelkie produkowane roboty jak i usługi posiadamy zezwolenia i uprawnienia. Czas realizacji ustalamy według wymogów delikwenta indywidualnie. Biomasa - Zajmujemy się doradztwem, pomocą w produkcji, odbiorem oraz załadunkiem produktu. Skupujemy biomasę z kukurydzy jak i słomy zbożowej w miejscowości Choszczno.
Wytwórczość zboża i rzepaku- Nasza produkcja ma doświadczenie podtrzymane na pielęgnowaniu wielu typów zbóż przeznaczonych na konsumpcje i paszę takie jak; rzepak, rośliny strączkowe czy kukurydzę.
Transport- Umożliwiamy wykwalifikowanych prowadzących, transportowców jak i wysokojakościowy ekwipunek. Transprty, które proponujemy to; Transport krajowy- Jest to robienie usług w granicach frachtu postaci albo rzeczy pojazdami, które są uwiecznione na terenie Krajowy.Transport międzynarodowy- Jest to poruszanie ludzi albo rzeczy na otoczenie innego kraju bądź importowanie spoza granicy do Krajowy.
94406
Ogłoszeń
102
Miast
4103
Użytkowników
939
Zarejestrowanych
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.